עיריית כרמיאל מדורגת במקום הראשון בצפון

ברשימת העיריות הכי יציבות מבחינה כלכלית של Coface Bdi

כפר השעשועים כרמיאל

חברת Coface Bdi פרסמה היום את דירוג היציבות הפיננסית של הרשויות המקומיות לשנת 2022.שממנו עולה כי עיריית כרמיאל מדורגת במקום הראשון בצפון ועלתה 6 שלבים למקום ה-14 לעומת 2021.

בדירוג נכללו רשויות בדירוג סוציו אקונומי, בין  4 ל- 10 (הכי טוב) ומפרסומי החברה שהכינה את המחקר מתברר כי, נבנה מדד של יעילות פעילות שמשקף את יעילות התנהלות של עירייה או מועצה.

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי: "המדובר בהישג משמעותי לעיריית כרמיאל המסמן כי העירייה מנהלת את ענייניה הכספיים בצורה טובה ביותר תוך שמירה על הקופה הציבורית ובשקיפות מלאה. אני מבקש להודות למנכ"לית העירייה ד"ר שולה מנחם , לגזברית העירייה ענת לנקסנר ולכל עובדי הגזברות ומינהל הכספים בעירייה על עבודתם המסורה".

מן הראוי עוד לציין כי, מספר מדדים פיננסים המשקפים את יכולתן של עיריות ומועצות לעמוד בהחזר חובות, נבחרו על ידי חברת Coface Bdi על מנת לבחון חוסן פיננסי וכי, המחקר בחן את כל אוכלוסיית העיריות והמועצות בישראל והתבסס על שימוש בשלושה מקורות מידע: דו"חות כספיים של העיריות והמועצות,
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ומאגרי המידע של חברת Coface Bdi.

עוד עולה מתוצאות המחקר, כי הדירוג הסוציו אקונומי מבדיל בין האוכלוסיות חזקות לבין החלשות על פי נתוני הלמ"ס.
בפרסום הובהר כי, אין קשר בין הדירוג הסוציואקונומי ליציבות הפיננסית,

חדשות
לירן צ'רחי

אדוני ראש הממשלה

אבו צאלח הדסק הערבי אדוני ראש הממשלה, חברי קבינט המורחב ולאלה שאת החיים של בני משפחתי ועם ישראל הפקדנו ביד שלכם: שר הביטחון רמטכ"לראש אמ"ן

קרא עוד »
מדיקל כרמיאל

כתיבת תגובה