משה קונינסקי ראש עיריית כרמיאל "כרמיאל היא עיר יהודית ציונית!"

"איפה היהודים נמצאים? בין גדרה לחדרה וזו הבעיה"

"איפה היהודים נמצאים? בין גדרה לחדרה וזו הבעיה"

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , שהתארח בועידת השלטון המקומי בתל אביב, אמר את הדברים אתמול (ב') בראיון לאראל סג"ל וליאת רון ברדיו 103.

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי : "אני מכהן גם כיו"ר אשכול בית הכרם המאגד גם רשויות ערביות ודרוזיות וכשאני מדבר על ייהוד הגליל זה לא במטרה לזרוק חס וחלילה את הערבים מהגליל. יש כיום 80% רוב ערבי בגליל".

"כרמיאל היא עיר יהודית ציונית ואני מציג את המצגת על העיר בפני כל שר, חבר כנסת ובפני כל בר השפעה ומבחינתי המשוואה צריכה להיות: כרמיאל חזקה וגם מג'דל כרום חזקה", אמר משה קונינסקי והוסיף, "אם הם יהיו חזקים גם ההתיישבות היהודית תהיה חזקה".

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, הדגיש עוד בדבריו במהלך הראיון: "90% מהאדמות בגליל הן בניהול של רמ"י והם שכחו שהן נמצאות ברשויות מקומיות והם צריכים לתת לנו להשפיע".

עוד אמר בראיון, "מדינת ישראל קבעה מספר יסודות ובהם התיישבות בגליל, כאשר אחד מהיעדים שהצבתי לעצמי עם כניסתי לתפקיד זה להחיות את החזון הזה. אנחנו צריכים לקבל את היכולת להשפיע", הבהיר.

משה קונינסקי, סיפר בראיון על תפקידו כראש עיר, "להיות ראש עיר זה לא להיות פוליטיקאי אלא להיות מנהיג. יש הרבה מנהיגים טובים ואיכותיים בשלטון המקומי, כאלה שזאת לא הייתה ברירת מחדל שלהם. באתי עם תחושת שליחות וזו משימת חיי".

 

המומחים
לירן צ'רחי

טיפים לשוכרים ולמשכירים דירה

עורך דין ניב סגל עונה על שאלות שכולם שואלים בחודש האחרון התעסקתי הרבה עם שכירויות, והשאלות שנשאלתי היו לרוב אותן שאלות. הפניות שקיבלתי הן ממשכירים

קרא עוד »
בית ועיצוב
לירן צ'רחי

פרויקט צוף -כמון וצא לדרך

העיר כרמיאל מצויה בתנופת בנייה מתניעים את פרויקט גבעת צוף – כמון כרמיאל ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , השתתף בשבוע שעבר בישיבה של הועדה

קרא עוד »
חדשות
לירן צ'רחי

שר הביטחון יואב גלנט , הגיע אתמול (א') לביקור בכרמיאל על מנת להתרשם מהמוכנות של העיר לתרחישי חירום

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי לשר הביטחון יואב גלנט: "כרמיאל ערוכה לכל תרחיש" ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי לשר הביטחון יואב גלנט: "כרמיאל ערוכה לכל

קרא עוד »

כתיבת תגובה