כרמיאל תיהנה מתקציבים מוגדלים בתקציב המדינה החדש לשנת 2023/24

רהיטי נוביה כרמיאל

ראש העיר משה קונינסקי , קיים בשבוע האחרון סדרת מפגשים בכנסת עם שרים וראשי ועדות בכנסת, שבמהלכם, הובטח, כי יפעלו לשפר את הטבות המס לתושבי העיר, ידאגו להגדלת המשאבים הכספיים שיוקצו לגליל בכלל ולכרמיאל בפרט ומתן תמריצים להקמת בניינים לזוגות צעירים. אם כך, העיר כרמיאל תיהנה מתקציבים מוגדלים בתקציב המדינה החדש לשנת 2023/24.

ראש העיר משה קונינסקי , נפגש עם שר התקשורת ד"ר שלמה קרעי , שהבטיח להגיע בקרוב לביקור בעיר. כמו כן, נפגש עם שרת ההתיישבות ולמשימות לאומיות אורית סטרוק , שר המשפטים יריב לוין, יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני ויו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר ובנוסף, לקח חלק בישיבת ועדת הכלכלה של הכנסת בראשותו של ח"כ דוד ביטן .

ראש העיר משה קונינסקי : "זה היה סבב ראשון של מפגשים עם שרים בממשלה החדשה וראשי ועדות חשובות בכנסת במטרה לחזק את כרמיאל . בשבועות הקרובים, אף צפויים להגיע שרים וח"כים נוספים. לביקור בעיר על מנת לבחון את בקשותינו לסיוע לעיר לקראת הכנת תקציב המדינה לשנים 2023/24".

ראש העיר משה קונינסקי עם יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
ראש העיר משה קונינסקי וסגנו פנחס סירוקה עם השרה להתיישבות ולמשימות לאומיות אורית סטרוק (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
ראש העיר משה קונינסקי עם שר המשפטים יריב לוין (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)
חדשות
לירן צ'רחי

אדוני ראש הממשלה

אבו צאלח הדסק הערבי אדוני ראש הממשלה, חברי קבינט המורחב ולאלה שאת החיים של בני משפחתי ועם ישראל הפקדנו ביד שלכם: שר הביטחון רמטכ"לראש אמ"ן

קרא עוד »
חשמל כרמיאל

כתיבת תגובה