כרמיאל ממשיכה להוביל בחינוך! אחוז הזכאים בעיר לתעודת בגרות בשנת תשפ"א עומד על 90%!

שיפודים גן העיר כרמיאל

בימים האחרונים פורסמו על ידי משרד החינוך נתוני הזכאים לתעודת בגרות בשנת תשפ"א (קיץ 2021). שיקלול הנתונים עם מידע מעודכן מבתי הספר מעלה כי אחוז התלמידים תושבי כרמיאל הזכאים לתעודת בגרות עומד על 90%!

מנתוני תוצאות בתי הספר, ניתן לראות את בית ספר אורט פסגות עם 94.5%, בית ספר אורט כרמים עם 92.5%, בית הספר נווה חווה עם 93% ובית הספר אמי"ת עם 88%.

נתון חשוב נוסף – אחוז נשירה נמוך מאוד העומד על 0.8%, המאפיין המשך עמידה ביעד של פחות מ 1% נשירה.

מדובר על המשך מגמת המצויינות של כרמיאל וזאת לאחר זכיית העיר בפרס החינוך המחוזי וזכיית בתי ספר ומנהלים בפרסי הצטיינות !

ראש העיר משה קונינסקי : "אלו נתונים מצויינים בדגש על כך שהינם נתונים של בוגרי תקופת משבר הקורונה. ייתרה מכך, אנו נחשפים בימים אלה לנתוני הבגרויות לשנת תשפ"ב ואלו נתונים טובים עוד יותר מאלו שפורסמו היום".

ראש העיר, " מבקש להודות לכל הצוותים החינוכיים, להנהלות בתי הספר, לצוות מינהל החינוך בראשותו של אודי איזק , להנהגת ההורים העירונית וליו"ר ההנהגה משה צידקייהו וכמובן לתלמידות והתלמידים המצויינים שלנו בכרמיאל! אנו נמשיך להשקיע בחינוך ,למען דור העתיד של המדינה – דור העתיד של כרמיאל!"

ראש העיר משה קונינסקי עם ראש מינהל החינוך בעירייה אודי איזק ומנהלי התיכוניים בעיר
חדשות
לירן צ'רחי

אדוני ראש הממשלה

אבו צאלח הדסק הערבי אדוני ראש הממשלה, חברי קבינט המורחב ולאלה שאת החיים של בני משפחתי ועם ישראל הפקדנו ביד שלכם: שר הביטחון רמטכ"לראש אמ"ן

Read More »
חדשות
לירן צ'רחי

החלל ה 16 של כרמיאל עידו אביב ז"ל

הציבור מוזמן לחלוק כבוד אחרון היום ב 15:00 רס"ר (במיל') עידו אביב ז"ל במשך כל הלילה דיווחים ברשתות הערביות על חיילים הרוגים בעזה ,במשך החג

Read More »
הגנה עצמית כרמיאל

כתיבת תגובה