השתתפות שיא של משפחות מנהריה והסביבה באירוע פתיחת הקיץ של עמותת המעגל של ג'רמי

המעגל של ג'רמי הגיע הקיץ גם לנהריה ומרחיב את הפעילות שלו בסביבה.

השתתפות שיא של משפחות מנהריה והסביבה באירוע פתיחת הקיץ של עמותת המעגל של ג'רמי העמותה שהרחיבה הקיץ את פעילותה באזור הזמינה את המשפחות להשתתף ב"יום נינג'ה"

עמותת המעגל של ג'רמי, התומכת בילדים ובני נוער צעירים אשר חיים וגדלים במשפחות המתמודדות עם מחלת הסרטן, הרחיבה את פעילות הקיץ שלה באזור הצפון ולמעלה מ- 25 משפחות מנהריה והסביבה הצטרפו לראשונה לאירוע שהתקיים ביום שישי האחרון.

אירוע הפתיחה של פעילויות הקיץ של המעגל של ג'רמי יהיה בסימן "יום נינג'ה", התקיים במתחם נינג'ה סיטי בחיפה, כלל כיבוד למשתתפים והסעה מנהריה למתחם בחיפה. לאור המספר ההולך וגדל של המשפחות בקהילה, קיימו השנה לראשונה שלושה אירועים במקביל – בנוסף לאירוע בצפון העמותה קיימה שני אירועי נינג'ה נוספים בכפר סבא ובמודיעין.

"השנה החלטנו לשים דגש על התרחבות הפעילות שלנו לאזור הצפון. אמנם לאורך השנים אנחנו מקיימים אירועים באזור חיפה אך היה חשוב לנו להגיע ולתמוך בקהילה רחבה יותר באזור הצפון ולהגיע לאוכלוסיות מגוונות מרחבי הארץ. כמדי שנה גם הקיץ אנחנו פועלים לאפשר לילדים והמשפחות להנות מרגעים של שקט, שמחה והנאה. אנחנו מזמינים את המשפחות מאזור נהריה והסביבה להצטרף אלינו ולפעילויות שלנו המתקיימות לאורך כל השנה", אמרה פמלה בקר, יו"ר וממייסדות המעגל של ג'רמי.

מספר הפעילויות שתקיים העמותה השנה גדל ומטרה לתת מענה לקהילה ההולכת וגדלה של המעגל של ג'רמי שמונה היום כ- 1000 משפחות מנהריה ועד באר שבע. ההשתתפות באירועים של המעגל של ג'רמי ללא תשלום וכוללים כיבוד והסעות במידת הצורך.

המעגל של ג'רמי (ע.ר.) הוקם לפני כ- 15 שנים במטרה לאפשר לילדים ולמשפחתם רגעי שקט מקשיי היומיום של ההתמודדות עם מחלת הסרטן, באמצעות פעילויות של הנאה וכיף, וכן היכרות ושיח עם ילדים שנמצאים במצב דומה. לאורך השנה האחרונה מעל 2000 משתתפים הגיעו לאירועים שהתקיימו ברחבי הארץ. האירועים כוללים , הסעות, כניסה לאתרים/אטרקציות, ארוחת צהריים וההשתתפות היא ללא תשלום.

אודות המעגל של ג'רמי (ע.ר.):

המעגל של ג'רמי הוקם במטרה לאפשר לילדים ולמשפחתם רגעי שקט מקשיי היומיום של ההתמודדות עם מחלת הסרטן, באמצעות פעילויות של הנאה וכיף, וכן היכרות ושיח עם ילדים שנמצאים במצב דומה. ג'רמי קולמן, הוגה הרעיון של "המעגל של ג'רמי", אובחן כחולה סרטן קיבה בדרגה 4 במאי 2007. במהלך התמודדותו הקשה עם המחלה והטיפולים, חבריו (מתנועת הנוער הציוני בלונדון) התארגנו ו"אימצו" את שלושת ילדיו שהיו אז בגילאי שישה חודשים עד 6 שנים, לקחו אותם לטיולים ובילויים שונים ושימשו להם כגב אוהב. התארגנות החברים לצד בקשתה של בתו זואי, אז בת ה-6, להיפגש עם ילדה בת גילה שגם גדלה במשפחה בה האב חולה סרטן, היוו השראה להקמת ארגון שיעניק תמיכה לילדים ממשפחות המתמודדות עם מחלת הסרטן.

ג'רמי, יחד עם אשתו פמלה, אחיותיו ג'וליאט ונעמי וחבריו הקימו ב 2008 את הארגון. ג'רמי נפטר ב-8 ביולי 2008 והמעגל של ג'רמי הוא הגשמת החזון שלו ולזכרו. לאחר מותו פמלה, אשתו, המשיכה במימוש החזון שלו וביחד עם חבריו הקרובים, שהינם מתנדבים פעילים וחברי דירקטוריון, הם ממשיכים בפעילות העמותה וסיוע לילדים הגדלים בצל מחלת הסרטן. מאז הקמת הארגון התקיימו מאות אירועים פיזיים וירטואליים. לאתר http://jeremyscircle.org/he_IL/

המומחים
לירן צ'רחי

טיפים לשוכרים ולמשכירים דירה

עורך דין ניב סגל עונה על שאלות שכולם שואלים בחודש האחרון התעסקתי הרבה עם שכירויות, והשאלות שנשאלתי היו לרוב אותן שאלות. הפניות שקיבלתי הן ממשכירים

קרא עוד »
בית ועיצוב
לירן צ'רחי

פרויקט צוף -כמון וצא לדרך

העיר כרמיאל מצויה בתנופת בנייה מתניעים את פרויקט גבעת צוף – כמון כרמיאל ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , השתתף בשבוע שעבר בישיבה של הועדה

קרא עוד »
חדשות
לירן צ'רחי

שר הביטחון יואב גלנט , הגיע אתמול (א') לביקור בכרמיאל על מנת להתרשם מהמוכנות של העיר לתרחישי חירום

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי לשר הביטחון יואב גלנט: "כרמיאל ערוכה לכל תרחיש" ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי לשר הביטחון יואב גלנט: "כרמיאל ערוכה לכל

קרא עוד »

כתיבת תגובה